Ischie s meditacemi, Aquahealingem a Watsu

Ischie s meditacemi, Aquahealingem a Watsu


Quando?

Inizio: Lunedi 23:00 (08 Ottobre)
Fine: Lunedi 02:00 (15 Ottobre)

Descrizione

Prodlužte si léto v náruči teplé vody
Dovolená a kurz v jednom Termín: 8. 10. 2018 – 15. 10. 2018

Aquahealing®, Watsu®, meditace a relaxační techniky
Cena: 19990,- včetně kurzovného Cena bez dopravy 14990,-

Zveme Vás k odpočinku i nabytí se energií na nádherném ostrově Ischia. V termálních bazénech se navíc v rámci kurzu naučíte jedinečnou metodu (sebe)uzdravováni ve vodě Aquahealing® a Watsu®, k tomu Vás čekají meditační a relaxační techniky v podání fyzioterapeutky.
Vzdělávací a relaxační dovolená je výborná jak pro páry k znovunalezení intimity a důvěry, tak pro profesionální využití ve vaší praxi. Nebo i jen k rozšíření obzorů. Po úspěšném zvládnutí technik ve vyhřátém bazénu získáte certifikát World Aquatic Bodywork Association.

Kapacita kurzu je omezená, proto si kurz zarezervujte co nejdříve. Uzávěrka přihlášek je 7.3.2018.
Těšíme se na Vás v nádherném místě termálního ostrova Ischia.
Největší obec Forio se rozkládá na celém západním pobřeží ostrova. Vzhledem ke své poloze bylo Forio ve středověku vystaveno mnoha zničujícím útokům pirátů. Z bývalých strážních věží je nejznámější nejstarší věž Il Torrione v přístavu, která se stala jedním ze symbolů města. Nejvýznamnější z mnoha kostelů ve Foriu je San Vito, který je zasvěcen patronovi města. Jeho svátek se slaví v polovině června. Nejznámějším kostelem ostrova je však bezpochyby Santa Maria del Soccorso na malém mysu za přístavem, který vyprovází již od raného středověku místní rybáře a námořníky při jejich cestách po moři. Tento symbol Foria se proslavil díky filmu „Nebožtíci přejí lásce“. Forio je nejoblíbenějším cílem turistů díky své poloze a velkému množství písečných pláží - Citara, Cava dell´Isola, Chiaia, San Francesco. Honosí se největším termálním parkem Giardini Poseidon, který se rozkládá v zátoce Citara na celkové ploše 60.000 m2.

Ischia Hotel Cesotta

Hotel se nachází v klidné části, rezidenční zóně San Francesco u stejnojmenné písčité pláže. Hotel má vlastní soukromou cestičku k moři. Díky své pozici je velice dobře dosažitelné historické centrum městečka Forio.
Služby: dva minerální bazény - jeden vnitřní termální 33°C- 34 °C a druhý venkovní, hotelový svoz do centra města, bar s venkovním posezením, společenská místnost s TV a restaurace
Pokoje: všechny pokoje mají vlastní příslušenství, TV, telefon, WiFi, balkonek nebo terásku.
Stravování: Snídaně – kontinentální rozšířená, večeře – výběr z dvou menu, zeleninový salát
Cena zahrnuje: Ubytování s polopenzí, kurzovné, leteckou dopravu, transfery včetně trajektů, česky mluvící delegát, informační materiály včetně mapy ostrova.
Kurz je pořádán ve spolupráci s cestovní kanceláří Lostar Viaggi.
Bližší informace: www.aquahealing.cz
přihlášení na: darja@shiatsu.cz nebo Eliška rehabilitace.kucerova@seznam.cz
Mgr. Darja Havelková mob.: 603 156 708, Mgr. Eliška Kučerová mob.: 777 102 270Altri eventi a Forio di Ischia

ScheriaCup24

ScheriaCup24

Venerdì 14:00 (25 Maggio)
Forio di Ischia, Forio

Pobyt pri mori - Ischia 2018

Pobyt pri mori - Ischia 2018

Mercoledì 14:00 (13 Giugno)
Forio di Ischia, Forio